Ogłoszenia od Administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ogłoszenia od Administracji

Pisanie  Admin on Wto Paź 10, 2017 1:39 pm

Witajcie gracze.
Chciałbym zwrócić uwagę na zdarzenie, które miało miejsce wczorajszej nocy na czacie forum. Chciałbym każdemu z was bardzo, ale to bardzo podziękować, że pomogliście nowemu graczu. Niestety nie miałem takiej możliwości z powodu swojej nieobecności. W pracy jednak pozwoliłem sobie na przejrzenie archiwum czatu i nie mogłem się nadziwić. Na mojej twarzy zagościł uśmiech. Często zastanawiałem się, czy może brak regulaminu jest dobrym pomysłem, ale dzięki wam i waszej postawie mam wiarę, że może się nam to udać. To naprawdę miłe dla oka patrzeć, jak sobie pomagacie i odpowiadacie wzajemnie na pytania. O taką społeczność mi chodziło. Bardzo mi zależy, by tak już zostało i dlatego dołożę wszelkich starań, by na taką właśnie społeczność zasłużyć.
Jeszcze raz dziękuję za wasze wzorowe zachowanie. Szczególnie tobie "Echo", gdyż to nie pierwszy twój raz, kiedy jesteś gotów wesprzeć gracza w problemach, na które natrafił podczas tworzenia swojej postaci. Wymieniłem tutaj "Echo", ale tak naprawdę każdy z was dał coś od siebie. Cały czas jestem pod wrażeniem. Poniżej pozwolę sobie odpowiedzieć na wasze pytania, które trafią później do poradnika.

1. Do czego jest gaz na planecie?
Cóż, bardziej chodziło mi tutaj o wykreowanie atmosfery. Fakt, mógłbym gaz w mechanice zamienić na powietrze, ale powietrze czasami może zakłócić naszą wizję świata. Zresztą zależało mi, by dany element odzwierciedlał daną planetę, jak planeta gazowa, lądowa czy lodowcowa. Planeta powietrzna to dość naciągana kwestia Smile

2. Czy mogę być istotą latającą?
Na naszym forum nie ma ograniczeń. Ty sam dla siebie jesteś ograniczeniem. Wymyślaj i twórz. Spełniaj swoje marzenia, ale są warunki na fabule, których czasami nie da się przeskoczyć. Aby latać potrzebowałbyś planety z minimum 10% gazu.

3. Czy Ewolucja postaci i tworów planety jest możliwa?
Tak. Zależy mi, by gracze nie nudzili się, a bywa tak, że nasze postacie w pewnym momencie naszej gry zaczynają już nam nie pasować. Wtedy możemy pozwolić sobie na ewolucję, czyli zmianę wizerunku, a czasem nawet charakteru. Należy jednak pamiętać, że ewolucja dotyczy stopniowych zmian. Ryba nie może nagle stać się smokiem zionącym ogniem. Wedle pojętej logiki ewolucja nie powraca już do dawnego stanu rzeczy. Przykład? Jeżeli już mieliśmy płetwy, ale z nich zrezygnowaliśmy, to nie możemy ich przywrócić. Oczywiście można to rozwiązać fabularnie podczas jakiejś sesji. Inaczej ewolucja ma się do tworów planety. Tam Mistrz Gry sam ingeruje w zmiany za pomocą kostek.
Admin

PD : 9999

Inteligencja :

Zręczność :

Percepcja :

Siła :

Wytrzymałość :

Wygląd : Łysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczaty
Charakter : Admin to spokojny człek i naprawdę trza się postarać by go zdenerwować.
kamień : azuryt
żywioł : woda
kolor : pomarańcz
Liczba postów : 122

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Ogłoszenia od Administracji

Pisanie  Admin on Czw Paź 12, 2017 3:38 pm

Udało mi się naprawić wygląd prywatnych wiadomości i jestem z siebie dumny! Smile
Dla zainteresowanych ikonka po prawo "PW" to właśnie prywatne wiadomości i możemy się tak kontaktować. To bardzo łatwe narzędzie i przydatne.

Trwają prace nad ulepszeniem ogłoszenia.
Admin

Inteligencja :

Zręczność :

Percepcja :

Siła :

Wytrzymałość :

Wygląd : Łysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczatyŁysy i pryszczaty
Charakter : Admin to spokojny człek i naprawdę trza się postarać by go zdenerwować.

Powrót do góry Go down

Pisanie  Admin on Sob Paź 14, 2017 10:20 pm

Powstała nawigacja w ogłoszeniu i robi się coraz przejrzyściej Smile
Naprawdę próbuję ułatwić wam wyszukiwanie tych wszystkich bzdetów i szczegółów na forum. Trzymam za was kciuki i bawcie się dobrze! Smile

Trwają prace nad aktywacją specjalizacji manipulacja i nad rozwojem ewolucji.
Temat Rozmnażanie w toku.
Admin

Inteligencja :

Zręczność :

Percepcja :

Siła :

Wytrzymałość :

Powrót do góry Go down

Pisanie  Admin on Wto Paź 17, 2017 9:58 pm

Można już wykupywać sobie umiejetności i pod umiejętności z manipulacji! Smile
Dodałem też koszta w umiejkach do 10 poziomu, bo gracze prosili no i też chcę im ułatwić to wszystko Smile
Ewolucja dalej w budowie, pojawi się w weekend Smile
Admin

Inteligencja :

Zręczność :

Percepcja :

Siła :

Wytrzymałość :

Powrót do góry Go down

Pisanie  Admin on Czw Paź 19, 2017 5:23 pm

Tworzę avatarnię na edenie. Mam nadzieję, że chociaż jeden art komuś się spodoba i zainteresuje się grą na forum Smile
http://www.eden.wxv.pl/topics175/6968.htm#33984
Admin

Inteligencja :

Zręczność :

Percepcja :

Siła :

Wytrzymałość :

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics