Leviathan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Leviathan

Pisanie  Cerberus on Sob Paź 14, 2017 11:09 pm

Nazwa:
Leviathan
Wiek:
2 lata
Opis:
Leviathan jest niezwykłym stworzeniem. Żyje praktycznie w powietrzu nie osiadając nigdy na lądzie. Korzysta z prądów powietrza, burz i huraganów by przedostawać się w nowe miejsca. Samice są mniejsze od samców i to jest jedyna cecha rozróżniająca płcie u tych istot. Są jednak w porównaniu do innych mieszkańców planety ogromne. Samice osiągają długość 20 metrów, a samce 30 metrów. Posiadają od jednej do czterech par skrzydeł. Są pokryte twardymi łuskami i co ciekawe, potrafią strzelać czymś w rodzaju promienia energetycznego z paszczy inaczej zwanego laserem.
Ich rozmnażanie polega na tym, że spotyka się samica z samcem i kopulują. Wtedy po jakimś czasie samica zwija się w kształt sprężyny i składa jajo, którym się zajmuje aż do jego wyklucia. Młode wtedy jest z matką, aż do osiągnięcia dojrzałości, czyli wieku 5 miesięcy. Młode rosną bardzo szybko.
Leviathany jednak są w stanie zginąć tylko od energetycznego promienia innego Leviathana. Jeśli giną śmiercią naturalną zwijają się w kłębek przypominając bryłę skalną, kamienieją i w takim stanie są przez rok, po czym budzą się na nowo do życia.
Są bardzo inteligentne i żyją w rodzinach. Żywią się Crystaliusami, ale i różnymi pierwiastkami w powietrzu.
Grafika:
avatar
Użytkownik

PD : 7

Charakter : Cerberus jest dosyć niespokojną planetą. Może z racji na miejsce zamieszkania, kto wie. Mimo swojej nieufności szuka swojego przyjaciela na całe życie bowiem nie lubi samotności. Bywa agresywny i porywczy jednak dobrymi argumentami idzie przemówić mu do rozumu. Zwykle jednak nie atakuje niesprowokowany i żyje swoim własnym życiem.
kamień : Rubin/Onyks
żywioł : Chaos/Ciemność
kolor : Fiolet/Czerń
Liczba postów : 10
Join date : 12/10/2017

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach